Współpraca ze szkołą Keizer Karel College Amstelveen z Niderlandów

Nasza szkoła otrzymała Akredytację programu Erasmus+ na lata 2022 - 2027. Dzięki niej nawiązaliśmy współpracę ze szkołą Keizer Karel Collage z Niderlandów, którą poznaliśmy dzięki wspólnym projektom eTwinning. Czternastu uczniów z naszego liceum, zaangażowanych przez ostatnie dwa lata w projekty miedzynarodowe 

oraz czternastu uczniów z Amstelveen rozpoczęło współpracę przy projekcie "Our Cultural Heritage" w ramach którego odbędą się wyjazdy uczniów do szkół współpracujących. To ogromne przedsięwzięcie zakłada zadania realizowane podczas spotkań online oraz aktywności podczas pobytów naszych uczniów w Niderlandach i uczniów z Keizer Karell College w Polsce. Projekt rozpoczął się w czerwcu 2022 roku a zakończy w marcu 2023 roku. Trzymamy kciuki za naszą aktywną młodzież.