Krajowa Odznaka Jakości dla naszego autorskiego projektu "Recepta na zdrowie"

Nasz autorski projekt "Recepta na zdrowie" otrzymał odznakę jakości. Krajowe Odznaki Jakości (KOJ) przyznawane są przez krajowe biura eTwinning. 

Odznaka Jakości przyznawana jest najciekawszym projektom, które prezentują wysoki poziom w kwestii innowacyjności i kreatywności, a także w interesujący sposób korzystają z technologii TIK i swoje działania opierają na współpracy i wspólnych efektach wszystkich zaangażowanych partnerów.

Projekt "Recepta na zdrowie" to drugi autorski projekt naszej szkoły w programie Erasmus+ na międzynarodowej platformie eTwinning. Projekt był w całości stworzony przez panią Magdalenę Janowską, która zaprosiła do współpracy nauczycieli i uczniów z różnych szkół z Polski. 

Projekt nie byłby możliwy gdyby nie wspaniali i zaangażowani uczniowie z naszej szkoły (z kl. 5a- Patrycja S., z kl. 5b- Maksymilian B. i Ksawery M., z kl. 6a- Aniela Cz., z kl.6b- Natalia Rz., z kl.6c- Paula G. i Julia O., z kl.7e- Olivia R. oraz z klasy 8a- Wiktor P., Weronika P., Pola Sz., Ines T., Antonina P., Zosia Sz. i Maryna P. ) . To dzięki nim udało się zrealizować plan i zdobyć tak ważne odznaczenie KOJ eTwinning stawiające naszą szkołę wśród szkół kierujących się europejskimi wartościami i stawiającymi na innowacyjność.