Warszawska olimpiada dzieci i młodzieży unihokej

14.11.2019 Reprezentacja naszej szkoły pod opieką p. Magdy Bibrzyckiej Dębskiej wygrała dzielnicowe zawody w ramach warszawskiej olimpiady młodzieży.

Dziewczyny w składzie: Weronika Przeździecka, Antonina Porębska, Patrycja Tabor, Pola Szeląg, Pola Szawiec, Inez Trzeciak, Martyna Polakowska, Laura Machnicka , Nina Kicińska, Zosia Szarawora, Iva Leoniec wygrały dwa mecze oraz jeden zremisowały. Dzięki temu doskonałemu wynikowi nasze uczennice awansowały do półfinałów warszawskich. Śladem dziewcząt doskonale w dzielnicowych zawodach unihokeja zaprezentowali się chłopcy, którzy pod opieką p. Rafała Sołoduchy również zajęli pierwsze miejsce i awansowali do półfinałów warszawskich. Skład drużyny: Chodorowski Szymon Kowalczyk Miłosz Gurba Antoni Rzesoś Maciej Kowal Adrian Weber Stanisław Aleksander Zasiewski Jankowski Kacper Krakowski Michał Wiktor Przeździecki Jakub Zawadka Jan Podedworny.