Sportowe emocje i wspaniała zabawa Wannado ponownie w Warszawie!

9 czerwca 2019 na terenie Plaży Wilanów odbędzie się rodzinny festiwal sportu dla dzieci Wannado. Po niezwykle udanej, zeszłorocznej edycji festiwal powraca w to samo miejsce.

Wydarzenie jest tak skonstruowane, by każdy młody człowiek, który przyjdzie do nas z rodzicami lub opiekunami znalazł coś dla siebie – podkreśla Artur Buczyński – Zastępca Burmistrza Dzielnicy Wilanów. Zasada jest prosta: przychodzisz do nas, bawisz się w sport i wychodzisz przekonany, że chcesz uprawiać daną dyscyplinę - zaprasza Buczyński. Najmłodsi po raz kolejny będą mieli w czym wybierać, bo na Plaży Wilanów zaplanowaliśmy wiele atrakcji, a swój udział potwierdziło wiele klubów, akademii i stowarzyszeń z Warszawy. Plaża Wilanów w zeszłym roku  przyciągnęła kilka tysięcy młodych adeptów sportu, którzy mieli okazję spróbować swoich sił w różnych dyscyplinach takich jak między innymi piłka nożna, siatkówka, lekkoatletyka, tenis ziemny i stołowy, ale także poznać tajniki rugby, zapasów czy gimnastyki artystycznej. Nie inaczej będzie w tym roku.

Festiwal Wannado potrwa od 11:00 do 16:00 na Plaży Wilanów, tuż przy Urzędzie Dzielnicy Wilanów m.st. Warszawy przy ul. Franciszka Klimczaka 2. Wstęp jest bezpłatny.