Spotkanie z Andrzejem Sewerynem

20 maja br. w sali gimnastycznej uczniowie klas 6a,b,c oraz 8a spotkali się z p. Andrzejem Sewerynem, wybitnym aktorem, reżyserem, Dyrektorem Teatru Polskiego w Warszawie.

To było ciekawe doświadczenie móc słuchać wypowiedzi tak wyjątkowego Gościa. Pan Seweryn skracał dystans między sobą a uczniami poprzez bycie bezpośrednim w kontakcie. Doceniam to, że zamiast skupiania się na swoim dorobku i osiągnięciach zawodowych zwracał uwagę na kształtowanie myśli młodych o świecie i życiu.

Bardzo interesujący był dla mnie fragment spotkania dotyczący losu naszego Gościa w czasie komuny i walki z nią oraz okresu emigracji we Francji. Podczas spotkania nauczyłam się bardzo przydatnej umiejętności radzenia sobie ze stresem podczas wystąpień publicznych.

Cieszę się, że mogłam poznać tak wybitnego aktora!

Julia Gliniewicz z kl. 6b