Dyskoteka Andrzejkowa

20.11.2018 Dnia 30 listopada 2018 roku zapraszamy wszystkich uczniów z klas IV-VIII do wspólnej zabawy, która będzie także okazją do pomocy potrzebującym.

Koszt biletu/cegiełki to min. 5zł

Andrzejki to czas wróżb i zabaw.
Poza muzyką, tańcami, konkursami z nagrodami i świetną zabawą, uczniowie za pomocą przygotowanych wróżb będą mieli okazję sprawdzić co przyniesie im przyszłość :)

Dodatkowo podczas dyskoteki uczniowie z klas 4d i 4f uczestniczący w zajęciach j. angielskiego "Angielski Metoda na Boba" prowadzonych przez Panią Katarzynę Buncler, będą sprzedawali Boby- cute przedmioty, które własnoręcznie wykonali oraz ozdobili buźką.
Boby będą sprzedawane w języku angielskim. Celem tej akcji jest przełamanie blokady w mówieniu po angielsku- czyli angielski w praktyce.
Pieniądze zebrane ze sprzedaży Bobów zostaną przekazane na Fundację.

W tym roku wspieramy Fundację "Z SERCA DLA SERCA". Całkowity dochód przekazany zostanie na budowę Domu Hospicyjnego dla nieuleczalnie chorych dzieci, młodzieży i ludzi starszych.

Serdecznie zapraszamy!
Szkolne Koło Wolontariatu SP oraz Samorząd Uczniowski