DYŻURY PEDAGOGICZNE DLA RODZICÓW W ROKU SZKOLNYM 2018/2019
Zapraszamy rodziców uczniów do kontaktowania się z nauczycielami. Spotkania odbywają się podczas dni otwartych i zebrań - terminy dni otwartych można sprawdzić w TERMINARZU. Ponadto nauczyciele pełnią dyżury w tygodniu. Z dyżuru nauczyciela rodzic może skorzystać po uprzednim umówieniu się z nauczycielem poprzez dziennik elektroniczny LIBRUS. 
 
Magda
Bibrzycka - Dębska
wtorek
10.40-11.25
Anna
Billip-Kazimierska
poniedziałek
11.35-12.20
Łukasz
Bińkowski
wtorek
8.50-9.35
Małgorzata
Bobryk
wtorek
15.30-16.15
Renata
Cichocka
czwartek
12.40-13.25
Wojciech
Cywiński
piątek
9.45-10.30
Agnieszka
Grosicka
wtorek
9.45-10.30
Krystian
Iwaniuk
wtorek
11.35-12.20
Anna
Janicka
wtorek
13.40-14.25
Hanna
Jaroszuk
poniedziałek
11.35-12.20
Małgorzata
Jurys
poniedziałek
10.40-11.25
Marek
Kiciński
środa
10.40-11.25
Kamil
Kłosiński
wtorek
15.20-16.05
Lidia
Korpak
wtorek
13.40-14.25
Aneta
Kulczak
poniedziałek
12.40-13.25
Krzysztof
Langowski
wtorek
11.35-12.20
Anna
Lipińska
czwartek
10.40-11.25
Dawid
Lipski
środa
9.45-10.30
Ewa
Malesa
piątek
13.40-14.25
Katarzyna
Matuszkowiak-Santos
wtorek
9.45-10.30
Małgorzata
Mazurkiewicz
czwartek
8.50-9.35
Tomasz
Michalik
środa
9.45-10.30
Irena
Niespodziewańska
poniedziałek
12.40-13.25
Rafał
Pazura
piątek
8.50-9.35
Małgorzata
Podlewska
poniedziałek
11.35-12.20
Maria
Prusator
poniedziałek
9.45-10.30
Aleksandra
Pruszyńska
czwartek
11.35-12.20
Damian
Rogala
poniedziałek
12.40-13.25
Elżbieta
Rowicka
czwartek
12.40-13.25
Mikołaj
Sankowski
poniedziałek
8.00-8.45
Beata
Siwińska
piątek
10.40-11.25
Maria
Skoniecka
poniedziałek
10.40-11.25
Rafał
Sołoducha
środa
8.00-8.45
Ewa
Sowińska-Pocheć
wtorek
9.45-10.30
Anna
Stanisławska
środa
9.45-10.30
Piotr
Stankiewicz
poniedziałek
8.50-9.35
Małgorzata
Świeściak-Winiarska
czwartek
11.35-12.20
Elwira
Tłomacka
poniedziałek
14.35-15.20
Teresa
Tomczyńska
wtorek
8.50-9.35
Katarzyna
Walter
poniedziałek
11.35-12.20
Marcin
Warchoł
wtorek
9.45-10.30
Elżbieta
Wojciechowska
wtorek
12.40-13.25
Elżbieta
Wieliczko
środa
10.40-11.25
Kamil
Ząbek
czwartek
8.50-9.35
Michał
Zakrzewski
czwartek
11.35-12.20
Katarzyna
Zielińska
czwartek
12.40-13.25
Dorota
Zwolenik
środa
10.40-11.25
Tomasz
Żebrowski
środa
10.40-11.25