Międzynarodowy Dzień Kropki

Już niedługo, 15 września będziemy obchodzić International Dot Day, czyli Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto kreatywności, odwagi i zabawy. Uczniowie, nauczyciele, pracownicy instytucji kultury na całym świecie organizują tego dnia wiele działań, które pomagają dzieciom odkryć talenty, poznać ich mocne strony i je zaprezentować. W naszej szkole również będziemy świętować Dzień Kropki.

Warto podkreślić charakter tego dnia i założyć ubrania z kropkami. Wspólnie z paniami bibliotekarkami, w poniedziałek, 16 września, spotykamy się  na korytarzu przy sekretariacie.

Na 2, 4 i 6 lekcji  będziemy czytać Kropkę Petera H. Reynoldsa, a później można będzie wykonać rysunek z kropkek. Zostanie też ustawiona sztaluga, na której można, a nawet trzeba stworzyć jakiś znak, symbol lub co tylko chcecie z kropek, a jeśli ktoś nie ma pomysłu, może tylko dorysować własną kropkę. Od niej wiele się zaczyna! Ważne, żeby dołączyć do zabawy!

Zaprasza SU z opiekunami