UBEZPIECZENIE GRUPOWE  NNW DLA UCZNIÓW w roku szkolnym  2023/2024

Poniżej informacje dotyczące polisy wybranej w tym roku.  Jest to polisa firmy INTERRISK S.A. dedykowanej uczniom, rodzeństwu uczniów i nauczycielom szkoły SP 261.

Przystąpienie do ubezpieczenia jest dobrowolne.

Jak przystąpić do ubezpieczenia:

Oferta wirtualna - kliknij

W przypadku wyboru powyższego ubezpieczenia sugerowany termin płatności składki do 30.09.2023 r. a uwagi na:

- dzieci za których składka zostanie wpłacona do 30.09.2023 r., będą objęte ochronę ubezpieczeniową od 01.09.2023 r.

- dzieci, dla których składka zostanie wpłacona w terminie od 01.10.2023 r. do 31.10.2023 r., będą objęte ochronę ubezpieczeniową od dnia następnego po dokonaniu wpłaty

Poniżej ważne dokumenty dotyczące ubezpieczenia:

Polisa - 3 warianty składki - kliknij

Ogólne Warunku Ubezpieczenia NNW - kliknij

Postawnowienia dodatkowe dla:

Polisa - składka 50 zł - kliknij

Polisa - składka 75 zł - kliknij

Polisa - składka 100 zł - kliknij

Jak zgłosić szkodę?
Instrukcja zgłoszenia roszczenia z umowy ubezpieczenia EDU Plus.

Przed przystąpieniem do zgłoszenia roszczenia z umowy ubezpieczenia EDU Plus prosimy o przygotowanie:
- serii i numeru polisy, z której będzie zgłaszane roszczenie
- danych osobowych osoby Ubezpieczonej
- dane Ubezpieczającego
- numer rachunku bankowego, na które należy wypłacić świadczenie

Szkodę można zgłosić w następujący sposób:

• Internetowo - za pośrednictwem strony internetowej www.interrisk.pl  link poniżej:

• Pocztą tradycyjną - kompletną dokumentację należy wysłać na poniższy adres:

Przegr. Pocztowa nr 3334

40-610 Katowice

• Pocztą elektroniczną - skany wymaganych dokumentów (wskazanych w § 21 OWU) należy przesłać na adres e-mail:

• Telefonicznie – na numer telefonu InterRisk