Łukasz Bińkowski

Nadrzędna kategoria: Kadra LO

Łukasz Bińkowski - anglista. Ukończył filologię angielską na UMK w Toruniu i trzy kierunki studiów podyplomowych ( Akademia Trenera Biznesu, Coaching, Psychologia Komunikacji Interpersonalnej). Posiada jeden z najbardziej rozpoznawalnych certyfikatów do nauczania  angielskiego sygnowany przez Cambridge University - CELTA, który uzyskał w Londynie. 

Uczył wszystkie kategorie wiekowe, od młodszych klas SP po uczelnie wyższą, w tym w Anglii, gdzie pracował z uczniami z całego świata. Jednym z ciekawszych doświadczeń językowych było dla niego tłumaczenie symultaniczne kursu rozwojowego dla Polaków w Londynie. Jego pasją jest tworzenie przyjaznego i efektywnego środowiska uczenia się, w którym uczniowie czują się zaciekawieni i zmotywowani. Ciągle poszukuje nowych rozwiązań, które sprawią, że nauka będzie przyjemniejsza, a jej efekty trwałe. 

W wolnych chwilach gra na gitarze i pianinie. Maratończyk. Wielki fan Rolling Stonesów (widział ich 15 razy na żywo),  wierny kibic Anwilu Włocławek (koszykówka)  i Legii Warszawa.