Egzamin z j. angielskiego do klasy dwujęzycznej drugi termin

Do sprawdzianu kompetencji z języka angielskiego w drugim terminie mogą przystąpić ci kandydaci do oddziału dwujęzycznego, którzy mieli zaakceptowany wniosek do dnia 31 maja 2021, a nie mogli przystąpić do sprawdzianu w pierwszym terminie zprzyczyn niezależnych od siebie.

Sprawdzian z języka angielskiego do klasy dwujęzycznej w XXXVIII Liceum Ogólnokształcącym – drugi termin odbędzie się 25 czerwca 2021r. w godz.13.00-15.00. Egzamin będzie tylko pisemny.

Wszystkie osoby uprawnione do tego sprawdzianu w naszej szkole i chcące wziąć w nim udział, proszę o zgłoszenie swojego udziału na adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 23 czerwca 2021r. do godz. 16.00. W wiadomości prosimy o podanie: imienia i nazwiska, numeru PESEL i numeru wniosku zdającego oraz numeru telefonu do kontaktu. Osoby zgłoszone prosimy o przybycie ok.12.30 z maseczką, długopisem i dokumentem tożsamości ze zdjęciem i peselem. Można mieć ze sobą butelkę wody.

Ze względu na konieczność zachowania ostrożności do budynku szkoły wchodzi tylko zdający.