Wilanowska Giełda Szkół

W dniu 22.02.2019 r. w Szkole Podstawowej nr 358 przy ul. Ledóchowskiej 10 odbyła się Wilanowska Giełda Szkół  dla klas ósmych szkół z Wilanowa, Powsina, Konstancina. Uczniowie naszego liceum wspaniale zaprezentowali swoją szkołę. 

Giełda zorganizowana została przez Sieć Kreatywnych Doradców Zawodowych, a patronatem objął Burmistrz Wilanowa.
Stoisko wystawowe naszego  Liceum było obsługiwane przez uczniów: Darię Konopczyńską,  Julię Nyc, Natalię Pierścińską, Wiktorię Cieślińską, Zuzannę Chodak, Leonarda Judyna z kl. Ib,  Paulinę Bokacką,  Filipa Matczuka, Michała Brzozowskiego z kl. IIb i Kasię Wojnowską z kl. IIIb. Grupą opiekowała się p. Hanna Gębczak i p. Beata Kośka.  
Uczniowie bardzo dobrze reprezentowali naszą Szkołę. Byli bardzo aktywni, szybko nawiązywali kontakt  ze zwiedzającymi i przekazywali dużo informacji o profilach klas w naszym Liceum, warunkach przyjęcia, dodatkowych zajęciach oraz odpowiadali na pytania ośmioklasistów.
Dzięki takiej postawie, stoisko nasze cieszyło się dużym zainteresowaniem. Podobały się też gadżety
jakimi  obdarowywaliśmy naszych rozmówców: ołówki z nazwą Liceum, zakładki do książek oraz smycze na telefony.

Hanna Gębczak