Podsumowanie I semestru

W piątek 25 stycznia 2019 uczniowie i nauczyciele LO zebrali się w małej sali gimnastycznej aby podumować I semestr.

Pani Dyrektor Ewelina Jankowska przedstawiła wyniki klasyfikacji oraz frekwencję. Nagrodzono także wyróżniających się uczniów, którzy otrzymali nagrody w trzech kategoriach: Primus inter Pares, Preasentia oraz Activist. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!

Oto wyróżnieni uczniowie:

Primus inter Pares: Momot Anna, Pierścińska Natalia, Cieślińska Wiktoria (1b)

Preasentia: Markowicz Natalia, Panek Dominik, Osiecki Jarosław, Reizer Julia (1a), Kopczyńska Daria, Cieślińska Wiktoria (1b), Pachlewski Adam (1c), Bokacka Paulina (2b), Jędrzejewski Klaudiusz, Kugler Damian, Kucharski Sebastian, Jastrzębski Jan, Zaborski Karol (2c), Gąsiorowski Aleksander, Sikora Beata, Wirowski Szymon, Paluszewska Julia (3a), Brzosko Natalia, Bukowski Łukasz (3b), Błaszczyk Michał, Mikuła Jakub (3c)

Activist: Borowska Julia (1a), Chodak Zuzanna (1b), Kowal Kamila (1c), Bokacka Paulina (2b), Płusa Zuzanna (2c), Łoniewska Weronika (2d), Lipińska Gabriela (3a), Kula Katarzyna (b)