Uczniowie naszej szkoły zarówno Ci z klas 0-III jak i IV-VIII są laureatami wielu konkursów.

ROK SZKOLNY 2019/2020

 

OLIMPUSEK- JĘZ. ANGIELSKI

Laureaci: Magda Zagórska1b, Karol Młynarz 2a, Aleksandra Pelegrin 2d, Zielińska Inga 3d

 

EKO ROBOT

I miejsce- Adam Najder 2a,

II miejsce- Karolina Walasek 2a,

III miejsce- Zuzia Rams 3d.

 

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI LITERATURY POLSKIEJ W JĘZYKACH OBCYCH

„OPOWIADANIE DAĆ SOBIE SŁOWO”

jęz. angielski - III miejsce: Jan Sadowski,

jęz. hiszpański – I miejsce: Dominika Korzeń,

jęz. ukraiński - II miejsce: Yelyzaveta Kowalenko

 

MAGIA LEKTUR – etap szkolny 

Paulina Gałązka 8a

 

SUPERPIERWSZAK-etap szkolny 

Marta Zagłoba 1a,

Filip Daniecki 1c,

Jan Żak 1d

 

KONKURS PIOSENKI ANGIELSKIEJ

Klasy 1-3 :
1. miejsce - Joanna Podedworna (3a)
2. miejsce - Klara Stobiecka (2b)
3. miejsce - Róża Miernik (2b)
Nagroda publiczności - Jan Ignar (2b) oraz Joanna Podedworna (3a)

Klasy 4-6:
1. miejsce - Nina Kicińska (6a)
2. miejsce Ksawery Korzeń (6d)
3. miejsce - Zofia Wichrowska (5f)
Nagroda publiczności - Ismail Musin (6b)

Klasy 7-8:
1. miejscem ex aequo - Lena Steciuk (7a) i Ingrid Wasilewska (8a)
Nagroda publiczności - Ingrid Wasilewska (8a)

LO:
1. miejsce - Mateusz Majewski i Zofia Rutkowska (2a)
2. miejsce - Irena Woźnicka (1a)
Nagroda publiczności: Mateusz Majewski i Zofia Rutkowska (2a)

 

WARSZAWSKA OLIMPIADA W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW

V miejsce w Warszawie

Skład drużyny : Bartek Klich, Wiktor Przeździecki, Marcel Wilk, Marcel Skrętowski, Kuba Zawadka, Rafał Krawiec, Kopczyński Antek, Podedworny Jan, Verlin Stamper, Kobiałka Bartosz, Oskar Fudali, Karol Strzelec, Antek Gurba, Maciej Głowiński, Stanisław Sabbo.

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY "ALFIK"

Laureaci: 100% - 1 miejsce w kraju
Piotr Bacciarelli - Grobelny z 6d
Filip Banek z klasy 7a


Bardzo dobre wyniki w konkursie:
Karol Młynarz klasa 2a
Alicja Hauzer klasa 3c
Nina Kicińska klasa 6a
Wiktoria Drozdowska klasa 8a

Dobre wyniki w konkursie:
Wojciech Tyczyński klasa 4b
Franciszek Janczak klasa 6d
Marko Jurczak klasa 8a

 


NAJPIĘKNIEJSZA OZDOBA CHOINKOWA - SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY

miejsce I
Aleksandra Andrzejczak klasa 1d

miejsce II
Karen Wasilewska klasa 2c

miejsce III
Stanisław Stasiuk klasa 3d

Wyróżnienia:
Lena Obuchowska klasa 2b
Mateusz Łukiewicz klasa 1c
Róża Stępnikowska klasa 1d
Maja Stępnikowska klasa 3d

 

IV FESTIWAL TWÓRCZOŚCI ZBIGNIEWA HERBERTA

kategoria - recytacja

I miejsce: Jan Sadowski

II miejsce: Jakub Molenda

III miejsce: Dominika Korzeń

 

kategoria- praca plastyczna

II miejsce: Agata Modzelewska

 

SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY DLA KLAS I-III

klasy 1 - "Drzewo jesienią"
Marysia Konończuk 1b

klasy 2 - "Skarby jesieni"
Lilianna Rychlewska 2d

klasy 3 - "Pani Jesień"
Dominika Piątek 3b

 

WYNIKI KONKURSU NA PLAKAT IDIOMU LUB PRZYSŁOWIA W JĘZYKU OBCYM

Laureaci:

Natalia Zenc kl. 6c

Jaśmina Kiełkowska 6e

Jagoda Kaczyńska / Maja Cylkowska kl.7a

Nina Kicińska 6A, Paulina Kaczyńska kl.8c

Olivier Piotrowski kl.8c

Wyróżnienia:

Karol Chrzanowski kl.8c

Wiktor Przeździecki kl.6a

Aleksander Zdrojowy/Mikołaj Sikorski kl.7a

Agata Modzelewska kl.7a

Marysia Kolczyńska kl.6d

Jakub Arczyński/Maciej Kompolt kl.7a

Zuzanna Romanowska kl.6b/ Hania Rakusa-Suszczewska kl. 6b

 

 

PLASTICINE CAPITAL CITIES KL. 5

I miejsce: Miłosz Kobyłko i Aleksander Żak,

II miejsce: Kateryna Kovalenko i Maja Skorupa,

III miejsce: Laura Wyszomirska,

IV miejsce: Antonina Reszkowska, Antonina Pająk, Laura Zięba, Joanna Majewska i Natalia Łukiewicz,

wyróżnienia: Helena Dudek, Ola Gąsior i Wojciech Kostarski