Strong And Independent Women In Our History

Strong And Independent Women In Our History to nasz autorski projekt eTwinning. Nasza szkoła należy do eTwinning. Jest to społeczność szkół, uczniów i nauczycieli z całej Europy współpracujących ze sobą za pomocą mediów elektronicznych.

Nasz autorski projekt Strong And Independent Women In Our History wchodzi do kolejnego etapu. W piątek, 5 lutego 2021 roku odbyło się spotkanie nauczycieli biorących udział w projekcie. Spotkanie koordynowała p. Karolina, która jest autorem projektu. Oprócz ustaleń dotyczących realizacji przedsięwzięcia nauczyciele z Hiszpanii, Niderlandów, Turcji i oczywiście Polski wymieniali się zawodowymi doświadczeniami, prezentowali swoje szkoły, przekazali jak radzą sobie ich szkoły w dobie Covid-19  dzięki czemu mogli poznać się lepiej aby stworzyć zgrany zespół realizując idee naszego projektu.